TEST KULLANIM FORMU

Sistemimiz T.C. İçişleri Bakanlığı Tarafından sağlanan T.C. Kimlik Numarası Doğrulama Modülü ile desteklenmiştir.

Bu Sistem SADECE Esnaflara Yöneliktir ve Ticari bir sistemdir.

Meraktan,..., "1-2 Fatura Sorgusu Yapacağım Zaten",Yazılımcıyım İncelemek İstiyorum...  Şeklindeki Beyanatlar için geliştirilmemiştir. Kişisel fatura sorgusu yapmak istiyorsanız www.faturanisorgula.com adresini ziyaret ediniz.

  • T.C. Kimlik Numarasını (Sisteme KAYDEDİLECEKTİR)

  • Firma Ünvanını

  • Adı ve Soyadını

  • Doğum Yılını

  • İrtibat Telefonunu

  • İşyeri Adresini

Yanlış Veren Kullanıcıların Üyeliğinin Başlaması Söz Konusu değildir!

Bilgi:Sistemin çok fazla sayıda suistimal edilmesinden dolayı test kullanım sürelerini 2 SAATE düşürdük.Demo kullanım olarak sadece 2 saat kullanım yapabilirsiniz.

Firmanızın Ünvanı
T.C. Kimlik No:
Adınız (BÜYÜK Harflerle)
Soyadınız(BÜYÜK Harflerle)
Doğum Yılınız
 

Önemli Bilgi!

6493 Sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları hakkında çıkan kanun gereği 27.06.2015 Tarihi itibari ile Fatura Ödeme hizmetlerinin kanun gereklilikleri dışında sunulması yasaklanmış 28. ve 36. Maddeler gereği cezai hükümlere bağlanmıştır.

Bu kanunun 28. ve 36. maddeleri uyarınca kanunda yazılı olan gereklilikleri yerine getirmeden fatura tahsil edilmesi ve fatura tahsil edilmesine aracılık yapılması durumunda BİR YILDAN ÜÇ YILA KADAR HAPİS ve BEŞ BİN GÜNE KADAR ADLİ PARA CEZASI ( 100.000 TL ) uygulanacaktır. ( Para cezası ve hapis cezası birlikte uygulanacaktır. )

Kanunun 36. Maddesi uyarınca tahsil edilen fatura bedelinin zimmete geçirilmesi durumunda ON İKİ YILDAN AZ OLMAMAK KAYDI İLE HAPİS ve YİRMİ BİN GÜNE KADAR ADLİ PARA CEZASI ( 400.000 TL ) UYGULANACAKTIR. ( Para ve hapis cezası birlikte uygulanacaktır. )

Yine bu kanun 28. Maddesi kapsamında gerekli izinleri almaksızın TİCARİ ÜNVANLARINDA, her türlü belgede ilan ve reklamlarda kamuoyu açıklamalarında FATURA ÖDEME MERKEZİ gibi faaliyet gösterdiği izlenimini yaratacak söz ve deyimleri kullanan gerçek ve tüzel kişilerin görevlileri hakkında BİR YILDAN ÜÇ YILA KADAR HAPİS ve BEŞ BİN GÜNE KADAR ADLİ PARA CEZASI ( 100.000 TL ) uygulanacaktır. ( Para ve hapis cezası birlikte uygulanacaktır. )

Dolayısıyla Tüm hizmet ve sistemlerimiz KAPATILMIŞTIR...